Akbulut İnşaat

Akbulut İnşaat

Akbulut inşaat 1991 yılından bu yana yapı sektöründe hizmet vermekte olan seçkin projeleriyle yola çıkan profesyonel ekibinin vizyonu ve sektörde ki 26 yılı aşkın engin deneyimini birleştirerek güçlü temeller üzerinde yükselmektedir. İnşaat alanında uzman ve ihtisas sahibi kadrosu ile Akbulut inşaat yurt içinde nitelikli inşaat ve gayrimenkul hizmeti sunmaktadır. Teknolojik alt yapısı ve sahip olduğu donanım ile sektöre yeni bir doluk getirmiştir. Gayrimenkul yatırım, danışmanlık ve mülk yönetimi başlıkları altında servis ağını her geçen gün genişleten Akbulut inşaat konuttan ticari mülklere, alışveriş merkezlerinden otel yatırımlarına, sağlık tesislerinden marinalara, arsa ve arazilerden, lojistiğe kadar müşterilerine geniş bir yelpazede kaliteli hizmet sunmaktadır. Yakın zamanda gerçekleştirdiği yatırımlar ile ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.
Kurucumuz
Niyazi Akbulut


Vizyonumuz

İnsan ve çevreye önem veren, insan odaklı yüksek prestijli projeler ve hizmetler üreterek ülkemizin ekonomisine değer katmaktadır. Kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli gelişim politikası izleyerek sektörde kendisiyle yarışan bir isim olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermek, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza güvene ve saygıya dayalı, sonuç odaklı, güler yüzlü, pozitif, şeffaf ve profesyonel hizmet vermek, Sektöründe, sürekli gelişen, yenilikçi, öncü ve örnek bir kurum olarak söz sahibi olmak. Benzersiz bir kalite anlayışı ile alışılmışın dışında şehrin ortasında, standartların ise ötesinde yaşamak isteyen herkesle Akbulut inşaat imzası taşıyan bir projede buluşmak dileğiyle.